4fok.win

Menu

Velo Baltica 2021


Po przeczytaniu masy opisów i recenzji, zdecydowaliśmy się wybrać na przedwakacyjną rowerową wyprawę nad nasze morze. Długo zastanawialiśmy się nad wyborem miejsca startowego i w końcu wybraliśmy Ustronie Morskie. Głównym powodem naszej decyzji był plan podzielenia wyjazdów na trasy:

Wyprawa okazała się “strzałem w 10”, rano wyruszaliśmy, na trasie szukaliśmy przyjemnych miejsc w których mogliśmy się cieszyć morzem, piaskiem, słońcem i kawą ps. śniadania i pikniki na plaży są super ;). W miejscach docelowych zwiedzaliśmy ciekawsze atrakcje turystyczne i rozkoszowaliśmy się lokalną kuchnią, zwłasza w porze obiadowej. Powroty jak zawsze trudniejsze, ale stosowaliśmy ten sam schemat i późnym wieczorem wracaliśmy do naszego domku. Tylko osoby wynajmujące nam kwaterę dziwiły się że właściwie nas nie widać, jakbyśmy wogóle nie przyjechali ;)

Velo Baltica 2021 Nasze wyprawy kiedy tylko możemy realizujemy całą rodziną łącznie z czworonogiem. Niestety w tym roku musiałem rzucać się z wózka pomiędzy naszego pupila a dwa psy wyskakujące spod ogrodzenia i zajadle go atakujące. Wrrr straszne wspomnienie, które psuje wspaniałą wyprawę i zmusza do pomyślenia o “sprzęcie ratowniczym”. Na szczęście dłuższe i szybsze dystanse pies pokonywał w przyczepce dzielnie obwieszczając światu momenty w których nie mógł z przodu monitorować całej rodziny. Ach te psie zapędy na samca alfa ;)

Podsumowując, wyprawa była świetną przygodą, którą będziemy powtarzać, tak aby zwiedzić kolejne etapy Velo Baltica. Przy okazji wyjazdu przetestowaliśmy przyczepkę do roweru dla psa. Przyczepka dała radę, a pies z oddaniem strzegł nasze zapasy, szczególnie prowiant ;)

Velo Baltica 2021 Velo Baltica 2021
Wróć na początek strony
sitemap