4fok.win

Menu

Twój 1% może pomóc
zdobywać szczyty !

Wsparcie

Przekazując 1,5% swojego podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem "Pominkiewicz, 15094" wspierasz mnie w prowadzeniu aktywnej rehabilitacji.

Dane do przelewu krajowego:

  • numery rachunku: 62 1600 12860003 0031 8642 6001
  • nazwa: Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
  • Rachunek prowadzony przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.
  • W tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację – Pominkiewicz, 15094 (ten dopisek jest bardzo ważny).

Celem mojej działalności jest promowanie aktywnego spędzania czasu wśród osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Zachęcanie do mądrego i bezpiecznego pokonywania barier i zwiększania aktywności.

Kolejnym celem, jest odkrywanie i promowanie miejsc i tras rowerowych przyjaznych osobom niepełnosprawnym.

Realizując te cele, realizuję również moją rehabilitację, a co jest z tym również bezpośrednio związane, moją walkę o samodzielność.

Wymaga to zakupu odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego, turystycznego, elektronicznego, oprogramowania oraz organizacji wycieczek i wypraw turystycznych.

Jeśli wierzycie w moją drogę zapraszam do wsparcia. Dzięki Wam będę mógł realizować aktywną rehabilitacje, pokonywać bariery i wyzwania, organizować wyprawy, odkrywać i pokazywać osobom niepełnosprawnym świat, który jest czasami tuż obok, na wyciągnięcie ręki.


Link do mojego profilu na stronie:
Avalon
sitemap